Menu

Dyrektor szkoły:

Przemysław Jaśkiewicz


Wicedyrektor szkoły:

Agnieszka Pera




KADRA PEDAGOGICZNA:


  • nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

    Ewelina Gruszeczka
    Anna Pusz
    Manuela Rewkowska
    Anna Sosnowska
    Justyna Tańska


  • nauczyciele języka polskiego:

    Agnieszka Pera
    Anetta Borsuk
    Krystyna Maciejewska
    Agnieszka Ostrowska
    Ewa Wrzołek - Bielińska


  • nauczyciele języka angielskiego:

    Dorota Barteczko
    Anetta Borsuk
    Emilia Kamyk
    Karolina Pawlak
    Agnieszka Pera
    Renata Samusz
    Magdalena Stępień
    justyna Tańska
    Katarzyna Załuska


  • nauczyciele języka niemieckiego:

    Katarzyna Pawełczyk
    Aneta Pawliszyn
    Marta Stebnicka


  • nauczyciele historii i wos-u:

    Przemysław Jaśkiewicz
    Paweł Brzezinski-Swiontek
    Agnieszka Chodalska


  • nauczyciele fizyki:

    Anna Kowalczyk


  • nauczyciele geografii:

    Agnieszka Świdroń
    Elwira Marcisz


  • nauczyciel biologii:

    Beata Sławna - Guzowska


  • nauczyciel przyrody:

    Anna Antkowiak


  • nauczyciele matematyki:

    Wioletta Alicka
    Małgorzata Czerepaniak
    Joanna Kalman
    Agnieszka Płecha


  • nauczyciel chemii:

    Iga Dwulit


  • nauczyciel muzyki:

    Wojciech Jaśkiewicz


  • nauczyciele informatyki:

    Krzysztof Cichosz
    Aneta Ślubowska-Szygenda


  • nauczyciel plastyki:

    Izabela Ryfun


  • nauczyciel zajęć technicznych:

    Katarzyna Czerwińska


  • nauczyciele religii:

    Elwira Marcisz
    Małgorzata Szablińska


  • nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

    Stanisław Sankowski


  • nauczyciele wychowania fizycznego:

    Barbara Borucka
    Dorota Buc
    Ewelina Filipek
    Mikołaj Kaniewski
    Adrianna Kostyła
    Marian Standowicz
    Bartłomiej Siewruk
    Andrzej Wąsowicz
    Anna Zakrzewska-Lalik


  • nauczyciel bibliotekarz:

    Barbara Andersz
    Aneta Pawliszyn


  • wychowawcy świetlicy:

    Alina Adamczewska
    Monika Kowalczyk
    Sylwia Zioła


  • pedagog szkolny:

    Beata Piwar
  • Pracownicy administracji i obsługi

    PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

    Ewa Kołecka
    Danuta Rudzińska
    Małgorzata Wapniarz
    Kamila Sulikowska
    Stanisław Sankowski

    PRACOWNICY OBSŁUGI:

    Violetta Obszańska
    Elżbieta Stachowska
    Elżbieta Turek
    Danuta Urbaniak
    Małgorzata Konopnicka
    Janusz Magda

    Dzwonki

    1.   8.00 - 8.45
    2.   8.55 - 9.40
    3.   9.50 - 10.35
    4.   10.45 - 11.30
    5.   11.40 - 12.25
    6.   12.45 - 13.30
    7.   13.45 - 14.30
    8.   14.40 - 15.25
    9.   15.35 - 16.20

    Kontakt

    Szkoła Podstawowa nr 23
    im. Lotników Polskich
    ul.Sportowa 19
    75-503 Koszalin
    tel./fax 94 345 11 54


    gim11.koszalin@o2.pl

    Biuletyn informacji Publicznej

    Biuletyn Informacji Publicznej





    © Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie